Ježek Stanislav (Bystřice pod Hostýnem 1904 - 2001 Praha)
Motiv z Balkánu, signováno a datováno vpravo dole Stanislav Ježek 1931, olej/plátno, 60,5 x 80 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |