Gruss Franz (Kraslice 1891 - 1979 Mistelbach an der Zaya)
Setkání, signováno vlevo nahoře Gruss F, olej/plátno, 95,5 x 95,5 cm, poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 65.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |