Šilhán Miroslav (Jirkov 1910 - 1980 Turnov)
Pohled na Drábské světničky, signováno vlevo dole Šilhán M., olej/plátno fixované na překližce, 49,5 x 68,8 cm, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Carl Auböck, Zeitungsständer, Modellnummer: 3808, Wien, um 1955
- Carl Auböck, kleiner Obstkorb, Modellnummer: 4217, Wien, um 1955
- Kiki Kogelnik *
- .Briefstück - Sammlung Bosnien incl. Portom.,