Chaba Karel (Sedlec – Prčice 1925 - 2009 Praha)
Zátiší s vyhlídkou, signováno vpravo nahoře Chaba, na zadní straně datováno 1991, olej/plátno, 36 x 50 cm, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |