Novák Áda (České Budějovice 1912 - 1990 České Budějovice)
Stříhání ovcí, signováno a datováno vlevo dole Áda Novák 48, oboustranná malba, olej/plátno, 76 x 100,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |