Ruský malíř 2. poloviny 20. století
Příchod jara, signováno vpravo dole Smirnov, na zadní straně popsáno Příchod jara, J.S. Smirnov Orechovo 3u, Moskevská oblast, Baryšnikova 25b - 71, olej/plátno, 46 x 55 cm (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |