Načeradský Jiří (Sedlec 1939 - 2014 Praha)
Bez názvu, na obou stranách signováno a datováno vpravo dole Načeradský 80, oboustranná malba , olej/karton, 35 x 49,5 cm, poškozeno (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |