Gruber Ivan (Turčiansky Svätý Martin 1929)
Hlava dívky, signováno vlevo dole Gruber, olej/plátno, 59 x 41 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |