Müller Moritz (1841 - 1899)
Jeleni, signováno, popsáno a datováno vlevo dole M. Moritz München 1872, olej/plátno, 61 x 75 cm, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 32.000,-
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Müller Moritz (1841 - 1899)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |