Holandský malíř kolem 1700
Zabíjačka, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 66 x 54 cm (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Holandský malíř kolem 1700
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |