Keller-Reutlingen Paul Wilhelm (1854-1920)
Ve vsi, signováno vpravo dole P. W. Keller-Reutlingen, olej/karton, 14 x 23 cm, sklo, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |