Štáfl Otakar (Havlíčkův Brod 1884 - 1945 Praha)
Hastrman, signováno vlevo dole O. Štáfl, kombinovaná technika/papír fixovaný na kartonu, 36 x 30,5 cm, lehce poškozeno (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 13.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |