Tichý František (Praha 1896 - 1961 Praha)
Artisté, signováno a datováno dole uprostřed Tichý 38, tužka/papír, 40 x 29 cm (výřez pasparty), pasparta (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |