Šimon Tavík František (Železnice 1877 - 1942 Praha)
Ulička v Kroměříži v zimě, signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon, vlevo dole značeno autorským razítkem, barevný lept/papír, 41,5 x 27,5 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |