Švabinský Max (Kroměříž 1873 - 1962 Praha)
Ženský akt, signováno vpravo dole tužkou M. Švabinský, vlevo dole číslováno tužkou 2/15, litografie/papír, 17,5 x 14 cm; Tulipány a ženský akt v křesle, signováno vpravo dole tužkou M. Švabinský, litografie/papír, 17,5 x 11,5 cm (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |