Filla Emil (Chropyně 1882 - 1953 Praha)
Žena na pláži, signováno a datováno vpravo dole Emil Filla 36, tuš, tužka a akvarel/papír, 22 x 47,5 cm, zahnědlé okraje papíru, pasparta, sklo, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 85.000,-
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |