Lobo Balthasar (Cerecinos de Campos 1910 - 1993 Paříž)
Sedící akt, signováno, popsáno a datováno vlevo dole Lobo Paris 43, tuš/papír, 47 x 31 cm, na papíře drobné skvrny, sklo, rám (Šm)
Provenience:
sbírka Františka Venery, Brno >br>
Vystaveno:
Umění republikánského Španělska. Španěltští umělci pařížské školy, Praha 1946, č. k. 124 Umění republikánského Španělska. Španěltští umělci pařížské školy, Brno 1946, č. k. 129
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 70.000,-
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Provenience:
Vystaveno:
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |