Brunovský Albín (Zohor 1935 – 1997 Bratislava)
P. F. 1984, popsáno, datováno a signováno dole uprostřed tužkou Pour feliciter 1984 A. Brunovský, kombinovaná grafická technika/papír, 12,5 x 10 cm (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |