Brunovský Albín (Zohor 1935 – 1997 Bratislava)
Ex libris Maria (Spojenie protikladov), číslováno, signováno a datováno dole uprostřed tužkou 10/75 A. Brunovský 1985, lept/papír, 10 x 7,5 cm (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |