Jiřincová Ludmila (Praha 1912 - 1994 Praha)
Bez názvu, signováno vpravo dole tužkou L. Jiřincová, vlevo dole popsáno tužkou orig. lito, litografie s podtiskem/papír, 35,5 x 26,5 cm, lehce poškozeno (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |