Tichý František (Praha 1896 - 1961 Praha)
Robinson Crusoe - ilustrace ke knize, signováno a datováno vpravo dole s věnováním "Marii Franta 42", tuš/papír, 16 x 14 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |