Tichý František (Praha 1896 - 1961 Praha)
Chiméry Dona Quijota, signováno a datováno dole uprostřed tužkou Tichý 57, suchá jehla/papír, 14 x 26,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |