Krucifix
bronz, zbytky zlacení, odjustováno na černě mořeném dubovém kříži s podstavcem, pravděpodobně Francie, 15. - 18. století, výška Krista 17 cm, celková výška 28 cm, poškozená svatozář (Zí)
25.05.2019 - 14:00
CZK 21.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 19.000,-
Krucifix
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |