Kovář Zdeněk (vsetín 1917 - 2004 Zlín)
Slévač, signováno a datováno Kovář Z.48, patinovaný bronz, výška 27 cm, mramorový podstavec (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |