Závěs
stříbro 800/1000, závěs v historizujícím stylu s ověsky, osazený smaragdy a granáty podloženými folií, zdobený barevným a transparentním emailem, v. 10,30 g, vídeňský punc 1872 - 19022, lehce poškozený email (Ši)
25.05.2019 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Závěs
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |