Zarážky na knihy ve tvaru laní
keramika, krakelovaná glazura, Goldscheider, tištěná značka, číslo modelu 5878, 30. léta 20. století, 19 x 18 x 6 cm, lepené ocasy (Čo)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |