Rokokový jídelní servis
porcelán, 28 kusů, obsahuje: 6 hlubokých talířů (průměr 25 cm), 9 mělkých talířů (průměr 25 cm), 8 dezertních talířů (průměr 20,5 cm), 5 misek (18,5 x 27,5 cm), smetanově bílý fond, malovaný motiv květin (pivoňky, karafiáty, růže, tulipány, hřebíčky, zvonky, a jiné) a girland, okraj lemovaný kobaltově modrým pásem se zlaceným motivem rokaje a schematicky stylizovaných akantových listů, pravděpodobně Vídeň, dat (1)808, lehce poškozené okraje - 9 kusů (Čo)
25.05.2019 - 14:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Rokokový jídelní servis
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |