Figurální nástolec
porcelán, pestře malovaný, základna v rokokovém stylu, ve střední části tři figury muzikantů, perforovaná odnímatelná mísa zdobená plastickými květy, apokryfně značeno Sevres, konec 19. století, výška 29 cm, velmi lehce odštíplé květy (Čo)
25.05.2019 - 14:00
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Figurální nástolec
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |