Hodiny v rokokovém stylu
porcelán, zdobeno pestře malovanými plastickými květy a rokaji, na vrchu váza s kyticí, stroj kotvový s pérovým pohonem, ciferník mosazný s porcelánovými číslicemi, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, ryté číslo modelu D 16, výška 36 cm, 2. pol. 19. století, lehce poškozené květy (Čo)
25.05.2019 - 14:00
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Hodiny v rokokovém stylu
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |