Párové vázy
porcelán, rokokově tvarováno, na plášti pestře malované kartuše s žánrovými motivy, Čechy, 3. čtvrtina 19. století, výška 40 cm, lehce poškozeno (Čo)
25.05.2019 - 14:00
CZK 14.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 11.000,-
Párové vázy
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |