Váza ve tvaru amfory
porcelán, plastická ucha ve tvaru svlačce, pestře malované kytice, bohatě zlaceno, Čechy, kolem 1850, výška 39 cm, zlacení otřeno, restaurováno (Zí)
25.05.2019 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Váza ve tvaru amfory
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |