Biedermeierová číše
sklo opálové, šestiboká fazetovaná základna, projmutý tvar, na plášti zlatem malované rozviliny, Čechy, 40. léta 19. století, výška 14,5 cm, nepatrně poškozená hrana základny (Zí)
25.05.2019 - 14:00
CZK 23.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 19.000,-
Biedermeierová číše
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |