Secesní váza
sklo čiré, fond bronzové barvy, stříbrno-akvamarínový česaný dekor - Phaenomen gre 7801, baňatá základna třikrát hutně promáčknutá, protáhly krk, hutně tvarovaný okraj, sklárna Lötz Witwe, Klášterský Mlýn, zespodu značeno Loetz Austria, poč. 20. století, výška 26,5 cm (Čo)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 32.000,-
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 25.000,-
Secesní váza
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |