Secesní cameo váza
bezbarvé sklo podjímané bílým a světle růžovým (mramorování) a přejímané hnědožlutým, leptáno, broušeno, motiv krajiny se stromy u vody, rafinérie J. Mühlhaus, značeno, na dně č. modelu 1504, Nový Bor, 20. léta 20. stol., výška 14 cm (Zí)
25.05.2019 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Secesní cameo váza
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |