Rozsypal Ivo (Brno 1942) - Objekt
sklo čiré, opakní červené a černé, broušené a lepené, sign. a dat. 1984 Rozsypal, 11,5 x 13,5 x 13,5 cm (Zí)
25.05.2019 - 14:00
CZK 17.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |