TROMBON KŘESADLOVÝ, 2. POLOVINA 18. STOL.
hlaveň válcová s elipsovitě rozšířeným ústím, mosazná souprava – protideska, lučík, botka, dvě hlavňové objímky, železný nabiják, pažba drobně poškozena, ústí hlavně 30 x 38 mm, délka 86,5 cm (Do)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |