Soubor návrhů lustrů
Secesní návrhy stropních lustrů a lamp - cca 69 ks, kresby kolorované akvarelem a kvaší na papíře, rozměry 49 x 32,5 cm a menší, Vídeň, po roce 1906, lehce úpoškozeno (Čo) Jeden návrh jiného formátu má razítko vídeňské manufaktury na lampy a kovové zboží R. Ditmar, Gebrüder Brünner AG (vzniklá sloučením obou firem r. 1906), což se ale nemusí vztahovat na ostatní návrhy
25.05.2019 - 14:00
CZK 55.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Soubor návrhů lustrů
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |