Paraván
kůže, tlačený, pestře malovaný motiv rozvilin, nataženo na dřevěném černě lakovaném rámu, střední Evropa, 18. století, v 19. století adjustováno do paravánu, výška 193 cm, 4 pole o šířce 61 cm, poškozená kůže (Zí)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Paraván
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |