Krbové hodiny v renesančním stylu
bronz, dřevěná zlacená základna, schránka zdobena plastickými rozvilinami, ciferník alabastrový, stroj kotvový, pérový s půlovým bitím na zvonek, klíč, Francie, 3. třetina 19. století, výška 53 cm, stroj v chodu, bez záruky přesnosti chodu (Zí)
25.05.2019 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |