Dóza s víkem
řezaný přírodní lak červené barvy, kruhový tvar, motiv jednorožce a lvů, signováno, Čína, 18. století, průměr 17 cm, uvnitř poškozený tmavý lak (Su)
25.05.2019 - 14:00
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 65.000,-
Dóza s víkem
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |