Stolek v rokokovém stylu
dřevo, světlá dýha, čtyři esovité nohy nesou čtvercovou desku zdobenou intarzií, výška 77 cm, 69 x 69 cm, Čechy, 3. čtvrtina 19. století (Zí)
Vrchní deska je sekundárně použitá parketová deska původem z Nového paláce z Pražského hradu. Konzultováno s PhDr. Jaroslavem Sojkou
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Stolek v rokokovém stylu
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |