Čís. položky 596

Stůl – vitrína

dřevo, dýhované, stůl čtvercového tvaru stojí na čtyřech mohutných nožkách, lub stolu zdoben svislými profily, vrchní deska prosklená, otvírací, Praha, navrženo pro prodejnu Odeon, Celetná ulice, 80. léta 20. století, výška 70 cm, 112 x 112 cm, lehce otřeno (Zí)

25.05.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Stůl – vitrína

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.