Stůl – vitrína
dřevo, dýhované, stůl čtvercového tvaru stojí na čtyřech mohutných nožkách, lub stolu zdoben svislými profily, vrchní deska prosklená, otvírací, Praha, navrženo pro prodejnu Odeon, Celetná ulice, 80. léta 20. století, výška 70 cm, 112 x 112 cm, lehce otřeno (Zí)
25.05.2019 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Stůl – vitrína
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |