HOGENBERG, FRANZ: PRAHA, 1572
„PRAGA. PRAGA, BOHEMIAE METROPOLIS ACCURATISSIME EXPRESSA.“Z díla Georga Brauna: Civitates Orbis Terrarum I (30), vydaného v Kolíně nad Rýnem. Kolorovaná mědirytina 19,2 x 48 cm, rámováno 33,3 x 62,5 cm. Spodní část listu oříznuta, doplněna akvarelem a tuší. List má množství drobných prasklin. (ML)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
HOGENBERG, FRANZ: PRAHA, 1572
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |