Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Schach dem König, aus dem Schachzyklus 1985/86, Farblithografie, signiert unten rechts: Kumpf, Blattformat ca. 27 x 37,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
16.05.2019 - 15:31
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 16.05.2019 - 15:31 |
Prohlídka: | 10.05. - 16.05.2019 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.200,-