Alois Arnegger *
(Wien 1879-1963) Winterliches Alpenglühen - Silvretta, signiert unten rechts: A. Arnegger, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, gerahmt, beschädigt Ruf 800
Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner
16.05.2019 - 15:52
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Alois Arnegger *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 16.05.2019 - 15:52 |
Prohlídka: | 10.05. - 16.05.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-