Nach Pablo Picasso *
(Malaga 1881-1973 Mougins) Dora Maar, im Stein signiert: Picasso, nummeriert: 383/800, rückseitig typographisch bezeichnet: Pablo Picasso/Dora Maar/Été tirée à 800 exemplaires. Tous/les exemplaires ont été numérotés./Copyright by S. P. A. D. E. M. 1971, Lithographie auf Bütten, Blattgröße ca. 42,5 x 33 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
21.05.2019 - 15:09
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Nach Pablo Picasso *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 21.05.2019 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
A ‘Sujet Colombe’ (Dove Subject) jug, designed by Pablo Picasso
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: