Werner Augustiner *
(Graz 1922-1986) Elisabetta, signiert: Augustiner, datiert: 19.2.(19)84, nummeriert: 31, betitelt, Aquarell über Kohle auf Papier, ca. 50 x 35 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
21.05.2019 - 15:13
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Werner Augustiner *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 21.05.2019 - 15:13 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Werner Augustiner *, 2 Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,-