Alois Arnegger *
(Wien 1879-1963) Blick auf ein Hochgebirge, signiert: A. Arnegger, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
21.05.2019 - 15:17
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Alois Arnegger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 21.05.2019 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-