J. G. Engelhardt, um 1936
Blumenstillleben, signiert: J. G. Engelhardt, datiert: 1936, Öl auf festem Karton, ca. 37 x 45 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
21.05.2019 - 15:38
- Dosažená cena: **
EUR 90,-
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
J. G. Engelhardt, um 1936
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 21.05.2019 - 15:38 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |