Peridot Diamantanhänger
Gold 585, Altschliff Brillanten, zus. ca. 0,65 ct, Periddot ca. 2,00 ct, 2,6 g øG2 Steine teilw. mit Oberflächen Merkmalen
23.05.2019 - 11:16
- Vyvolávací cena:
Peridot Diamantanhänger
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 23.05.2019 - 11:16 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 15.05. - 23.05.2019 |